TŠ progress

S námi se Vám otevírá taneční svět

Taneční pro dospělé

Nové kurzy zahajujeme od neděle 21. ledna 2018

Připravujeme pro Vás naše nové dospělácké kurzy, které si můžete vybrat v úrovních začátečníci, mírně pokročilí vždy v neděli v odpoledních a večerních hodinách.
Taneční kurzy pro dospělé budou probíhat v prostorném sále Slovanského domu (Hynaisova 11, vchod nalevo od supernarketu BILLA.
Kurz pro středně pokročilé bude probíhat vždy v úterky v U-klubu Olomouc (Šmeralova 12)

Celkem vás s námi čeká 9 tanečních večerů, ten poslední formou závěrečného společenského večírku. Naše dospělácké kurzy probíhají v naprosto pohodové atmosféře, pánové se v jednotlivých lekcích nemusí mačkat v krunýři společenského oděvu. Na běžné lekce stačí lehce společenské oblečení. (kompletní oblek pro pány, popř. šaty pro dámy nevyžadujeme). Nácviky proto probíhají mnohem uvolněněji. Společenské oblečení si vezměte až na závěrečný tanečně-společenský večer.

Kurzovné: Kč 1300,– na osobu (9 výukových lekcí včetně závěrečného společenského večírku). Večery povede taneční mistr TŠ Progress Olomouc – Bc. Marek Černý s Zuzanou Běhalovou a Reginou Špaňhelovou Keferovou.

V zimním běhu od 21. ledna 2018 pro vás budeme otvírat tři úrovně kurzů:


Kurz Z – základní (začátečníci)

je určen pro všechny dospělácké páry, které si zatím základními kurzy neprošly nebo jeden z partnerů kurzy absolvoval a druhý ne, případně pro ty, kteří si chtějí zatančit v pohodovém tempu výuky. Naučíte se s námi všechny základní společenské tance (i ty méně tradiční) od jejich základů, správné vnímání rytmu a poznání daného tance dle hrané hudby.

Kurz Z – vždy v neděli od 17:30 – do 19:25 h ve Slovanském domě
1. lekce zahajuje v neděli 21. ledna
přihlášky přijímáme


Kurz P – mírně pokročilí

doporučujeme všem tanečním párům, které již dříve absolvovaly taneční kurzy, třeba i v dávné minulosti a pohyb po parketu jim není cizí, pamatují si a určitě znají základní kroky u většiny známých tanců (waltz, tango, chacha, jive, valčík, polka) a chtějí s námi zkusit také něco nového. Připomeneme si základní rytmy a figury a budeme jednotlivé tance dále rozvíjet o další figury a rytmizace. Pomůžeme vám lépe vyjádřit charakter jednotlivých tanců a Váš taneční projev.

Kurz P – vždy v neděli od 19:35 – do 21:30 h ve Slovanském domě
1. lekce zahajuje v neděli 21. ledna
přihlášky přijímáme


Kurz S – středně pokročilí

je určen pro taneční páry, které již dříve absolvovaly kurz začátečníků i mírně pokročilých nebo mají více tanečních zkušeností. V tomto kurzu se naučíme i nové tance, které se v běžných kurzech nevyučují (Samba, Slowfox, Rumba) a u ostatních známých tanců si zatančíme mnohé další figury a rytmizace charakteristické pro daný tanec.

Kurz S – úterý od 18:45 do 20:45 v U-klubu Olomouc
1. lekce zahajuje ve čtvrtek 18. ledna
přihlášky přijímáme


Přihlášky pro jednotlivé páry: posílejte co nejdříve vyplněním naší PŘIHLÁŠKY
Zpětně se Vám ozveme s potvrzením vaší přihlášky i s informacemi o způsobu platby kurzovného .

Po zaplnění kurzu již vaše přihlášky nemůžeme akceptovat, proto neváhejte s přihlášením. Děkujeme za pochopení.

Zde se můžete přihlašovat do tanečních pro dospělé začínající 21. ledna 2018

Ve Vaší přihlášce se vyskytly následující chyby, prosím zkontrolujte údaje

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů, výhradně pro účely TŠ Progress.