TŠ progress

S námi se Vám otevírá taneční svět

Taneční pro dospělé

Nové kurzy zahajujeme od neděle 26. ledna 2020

Připravujeme pro Vás naše nové dospělácké kurzy, které si můžete vybrat v úrovních začátečníci, mírně pokročilí a středně pokročilí vždy v neděli nebo v pondělí v podvečerních hodinách.
Taneční kurzy pro dospělé budou probíhat v prostorném sále Slovanského domu (Hynaisova 11, vchod nalevo od supernarketu BILLA
Bude pro vás nachystána stolová úprava sálu, občerstvení na baru zajištěno.

Celkem vás s námi čeká 9 tanečních večerů, ten poslední formou závěrečného společenského večírku. Naše dospělácké kurzy probíhají v naprosto pohodové atmosféře, pánové se v jednotlivých lekcích nemusí mačkat v kompletním společenském obleku. Na běžné lekce stačí lehce společenské, méně formální oblečení, jak pro pány tak i pro dámy. Nácviky proto probíhají mnohem uvolněněji. Společenské oblečení si vezměte až na závěrečný tanečně-společenský večer.

Kurzovné: Kč 1400,– na osobu (9 výukových lekcí včetně závěrečného společenského večírku). Večery povede taneční mistr TŠ Progress Olomouc – Bc. Marek Černý s Zuzanou Běhalovou a Reginou Špaňhelovou Keferovou.

V zimním běhu od 26. ledna 2020 pro vás budeme otvírat tři úrovně kurzů:


Kurz Z – základní-začátečníci (neděle)

je určen pro všechny dospělácké páry, které si zatím základními kurzy neprošly nebo jeden z partnerů kurzy absolvoval a druhý ne, případně pro ty, kteří si chtějí zatančit v pohodovém tempu výuky. Naučíte se s námi všechny základní společenské tance (i ty méně tradiční) od jejich základů, správné vnímání rytmu a poznání daného tance dle hrané hudby.

Kurz Z – vždy v neděli od 17:30 – do 19:25 h ve Slovanském domě
1. lekce zahajuje v neděli 26. ledna


Kurz P – mírně pokročilí (neděle)

doporučujeme všem tanečním párům, které již dříve absolvovaly taneční kurzy, třeba i v dávné minulosti a pohyb po parketu jim není cizí, pamatují si a určitě znají základní kroky u většiny známých tanců (waltz, tango, chacha, jive, valčík, polka) a chtějí s námi zkusit také něco nového. Připomeneme si základní rytmy a figury a budeme jednotlivé tance dále rozvíjet o další figury a rytmizace. Pomůžeme vám lépe vyjádřit charakter jednotlivých tanců a Váš taneční projev.

Kurz P – vždy v neděli od 19:35 – do 21:30 h ve Slovanském domě
1. lekce zahajuje v neděli 26. ledna


Kurz S – středně pokročilí (pondělí)

je určen pro taneční páry, které již dříve absolvovaly kurz začátečníků i mírně pokročilých nebo mají více tanečních zkušeností. V tomto kurzu se naučíme i nové tance, které se v běžných kurzech nevyučují (Samba, Slowfox, Rumba) a u ostatních známých tanců si zatančíme mnohé další figury a rytmizace charakteristické pro daný tanec.

Kurz S – vždy v pondělí od 19:15 – do 21:10 h ve Slovanském domě
1. lekce zahajuje v pondělí 27. ledna


Přihlášky pro jednotlivé páry: posílejte co nejdříve vyplněním naší PŘIHLÁŠKY
Zpětně se Vám ozveme s potvrzením vaší přihlášky i s informacemi o způsobu platby kurzovného .

Po zaplnění kurzu již vaše přihlášky nemůžeme akceptovat, proto neváhejte s přihlášením. Děkujeme za pochopení.

Potřebujte se obléknout tak, abyste vypadali skvěle nejen do tanečních, ale třeba i na další společenské akce?
Partnerem naší taneční školy je módní značka Pánské obleky BANDI, u které se obléknete od hlavy až k patě. Elegantní košile, luxusní kravaty, kvalitní obuv.

Zde se můžete přihlašovat do tanečních pro dospělé začínající 26. ledna 2020

Ve Vaší přihlášce se vyskytly následující chyby, prosím zkontrolujte údaje

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů, výhradně pro účely TŠ Progress.