TŠ progress

S námi se Vám otevírá taneční svět

Základní kurzy (září-prosinec)

Základní kurzy: Moderní kurzy třetího tisíciletí

vyučujeme na prostorném olomouckém tanečním sále ve Slovanském domě Olomouc (Hynaisova ulice, nad supermarketem Billa vedle Zimního stadionu) – mládí patří prostor, toto je jedna z mnoha výhod naší Taneční školy Progress Olomouc.

Absolventský list

Na zavěrečné koloně kurzu obdrží každý absolvent základních kurzů tento doklad, neboť společenské a taneční kurzy jsou součástí vzdělání každého kulturního člověka!

Modernější koncepce

a více tanců – ze zkušenosti víme, že výuka v tanečních školách v ČR, které se drží klasické výuky dle zkostnatělých osnov, mnohdy neodpovídá mladým lidem a dnešní situaci. Proto naše výuka je uzpůsobena modernímu mladému člověku 21. století. I v základních lekcích hrajeme kromě klasiky i zcela nové nahrávky předních interpretů a světových i českých skupin.

Doplňkové akce

v rámci základního kurzu proběhnou dvě – První slavnostní prodloužená v říjnu a Závěrečná kolona-malá společensko-taneční maturita v prosinci.
Nad rámec základního kurzu jsou plánovány akce jako: Nultá lekce (podrobněji v samostatné sekci „Nultá lekce“, červen), několik tančíren a také Vánoční a reprezentační ples TŠ Progress Olomouc.

Asistenti

hoši a dívky ze všech olomouckých středních škol (vyrovnávají nestejný poměr hochů a dívek v jednotlivých kurzech), v jejich náruči se rychleji vše naučíte (rozuměj taneční náruči) – můžete si je prohlédnout ve fotogalerii a na dalších podstránkách. Naši asistenti jsou pověstní svou kvalitou, dobrým přístupem a připravují pro „záklaďáky“ spoustu vystoupení a předtančení. Jsou to především o rok či více „služebně“ starší kolegové, se kterými to můžete pořádně rozjet nejen v základních lekcích, ale především na připravovaných doplňkových akcích nad rámec základního kurzu, které Vám nabízíme jako takovou pověstnou třešničku na tanečním dortu.

Přihlášky

Přihlašovat se mohou Vaši další kamarádi – hoši, dívky i celé páry (pomocí odkazu „PŘIHLÁŠKA“), snažíme se vždy o vyrovnaný stav hochů a dívek, aby nehrozlo, že někdo zůstane v základním kurzu tzv. „na ocet“. Nabízíme k výběru nejvýhodnější dva dny celého pracovního týdne:

ČTVRTKY: nejoblíbenější a nejžádanější den, hlavně u velkých tříd (kde např. část žáků není z Olomouce – jsou např. na internátě), v pátek se to ve škole už nějak zvládne, blíží se konec týdne…
PÁTKY: nejvýhodnější den vhodný pro velké olomoucké třídy a jednotlivce, panuje dobrá nálada, neboť o víkendu již není škola, můžete se více uvolnit, po kurzu někde dál pokračovat, doprovod domů se může protáhnout…(pátky jako jediná TŠ v Olomouci nabízíme nepřetržite několik let s jistotou, že budou vždy otevřeny)

Přihlašovat se můžete 24 hodin denně kliknutím na odkaz „Přihláška“.