TŠ progress

S námi se Vám otevírá taneční svět

Salsa & Latino

Salsa je smyslný a velmi oblíbený latino tanec, kterému se věnujeme a vyučujeme již více než 15 let, tančí se nejen v párech, ale i sólově, kdy si můžete užívat nejen pohybu, ale i skvělou latino hudbu a při jejím výběru si dáváme opravdu záležet. Do našich Salsa kurzů se k nám můžete připojit nově v prostorách BEST Sportcentra, ulice Dolní hejčínská 1194/36, Olomouc.

Vašimi lektory budou Marek Černý a Zuzana Běhalová – mistři České republiky v Salse 2007
Společně se salsou vyučujeme také dominikánský tanec bachata, což jsou dva nejvíce oblíbené klubové tance a při sólových lekcích jsou to dále bachata, chacha, samba nebo jive.

Jaké je vhodné oblečení? A co na nohy?
Ideální je přijít v pohodlném civilním nebo lehce sportovním oblečení, případně si přineste tričko či košili na převlečení. Obuv na přezutí si vemte sebou a zvolte lehké a pohodlené boty s hladkou podrážkou. Dámám doporučujeme boty s podpatkem nebo i bez podpatku, hlavně ať jsou pevné a pohodlné na noze. Nevhodné jsou pantofle nebo boty s gumovou podrážkou, na kterých se špatně točí. Prostě vyzkoušejte sami v čem se vám salsa bude nejlépe tančit, je to na vás.

Na viděnou v kurzech se na Vás těší Marek & Zuzka

Salsa party v Učku