TŠ progress

S námi se Vám otevírá taneční svět

Základní kurzy (září-prosinec)

Základní kurzy: Moderní kurzy třetího tisíciletí

vyučujeme na prostorném olomouckém tanečním sále ve Slovanském domě Olomouc (Hynaisova ulice, nad supermarketem Billa vedle Zimního stadionu) – mládí patří prostor, toto je jedna z mnoha výhod naší Taneční školy Progress Olomouc.

Absolventský list

Na zavěrečné koloně kurzu obdrží každý absolvent základních kurzů tento doklad, neboť společenské a taneční kurzy jsou součástí vzdělání každého kulturního člověka!

Modernější koncepce

a více tanců – ze zkušenosti víme, že výuka v tanečních školách v ČR, které se drží klasické výuky dle zkostnatělých osnov, mnohdy neodpovídá mladým lidem a dnešní situaci. Proto naše výuka je uzpůsobena modernímu mladému člověku 21. století. I v základních lekcích hrajeme kromě klasiky i zcela nové nahrávky předních interpretů a světových i českých skupin.

Doplňkové akce

v rámci základního kurzu proběhnou dvě – První slavnostní prodloužená v říjnu a Závěrečná kolona-malá společensko-taneční maturita v prosinci.
Nad rámec základního kurzu jsou plánovány akce jako nepovinné tančírny či Vánoční a reprezentační ples TŠ Progress Olomouc.

Asistenti

hoši a dívky ze všech olomouckých středních škol (vyrovnávají nestejný poměr hochů a dívek v jednotlivých kurzech), v jejich náruči se rychleji vše naučíte (rozuměj taneční náruči) – můžete si je prohlédnout ve fotogalerii a na dalších podstránkách. Naši asistenti jsou pověstní svou kvalitou, dobrým přístupem a připravují pro „záklaďáky“ spoustu vystoupení a předtančení. Jsou to především o rok či více „služebně“ starší kolegové, se kterými to můžete pořádně rozjet nejen v základních lekcích, ale především na připravovaných doplňkových akcích nad rámec základního kurzu, které Vám nabízíme jako takovou pověstnou třešničku na tanečním dortu.

Přihlášky

Přihlašovat se mohou Vaši další kamarádi – hoši, dívky i celé páry (pomocí odkazu „PŘIHLÁŠKA“), snažíme se vždy o vyrovnaný stav hochů a dívek, aby nehrozlo, že někdo zůstane v základním kurzu tzv. „na ocet“. Nabízíme k výběru nejvýhodnější dva dny celého pracovního týdne:

ČTVRTKY: nejoblíbenější a nejžádanější den, hlavně u velkých tříd (kde např. část žáků není z Olomouce – jsou např. na internátě), v pátek se to ve škole už nějak zvládne, blíží se konec týdne…
PÁTKY: nejvýhodnější den vhodný pro velké olomoucké třídy a jednotlivce, panuje dobrá nálada, neboť o víkendu již není škola, můžete se více uvolnit, po kurzu někde dál pokračovat, doprovod domů se může protáhnout…(pátky jako jediná TŠ v Olomouci nabízíme nepřetržite několik let s jistotou, že budou vždy otevřeny)

Přihlašovat se můžete 24 hodin denně kliknutím na odkaz „Přihláška“.

Taneční kurz pro mládež od září 2024 Přihlašovat se již mohou samostatně pouze pánové nebo domluvené páry.

Ve Vaší přihlášce se vyskytly následující chyby, prosím zkontrolujte údajePoložky označené * jsou povinné.

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů, výhradně pro účely TŠ Progress.