TŠ progress

S námi se Vám otevírá taneční svět

Stříbrný stupeň

Stříbrný stupeň 2022

Navazuje na bronzový stupeň a bude probíhat i nadále na sále Slovanského domu ve ČTVRTKY.

kurz A – ČTVRTKY vždy v čase 17:30 až 19:30
1. LEKCE – 5. května ve Slovanském domě

Páry, které nechodily do bronzového stupně se mohou ještě dohlásit přímo v 1. lekci. Prosím jen o sdělení na email marek@tanecni-olomouc.cz

Kurzovné je stejné jako u bronzového stupně: 1200,– Kč a kurz bude probíhat v měsících květen a červen (celkem 8 lekcí po 2 hodinách) a dále pak pro asistenty v měsících 9,10,11,12. Od září 2022 také budou probíhat nácviky předtančení, které mohou zkusit všichni, kdo mají chuť se naučit nové taneční prvky, tančit ve formaci a vystupovat na akcích TŠ Progress a mnoha dalších plesech. Nutná je však pravidelná docházka na nácviky. Z technických důvodů se může stát, že se mohou dle potřeby posouvat tréninky, nácviky mohou být i v jiných sálech.

Se zahájením stříbrného stupně je možno změnit složení v párech, přihlašovat se mohou i jiní zájemci, kteří absolvovali pokračovací kurzy u jiných škol či v minulých letech.

Program Stříbrného stupně 2022:

  • zdokonalování se ve všech základních i ostatních tancích, přibudou nové tance, pohybová průprava, příprava na předtančení a Zlatý stupeň pokračovacích kur­zů.