TŠ progress

S námi se Vám otevírá taneční svět

Nultá lekce

„Nultá lekce“ základních tanečních kurzů

Seznamovací večírek všech přihlášených žáků do kurzů TŠ Progress pro rok 2020

Termín bude upřesněn: ve Slovanském domě, začátek v 18:00 hodin
ukončení nejpozději ve 20:00

Vchod najdete nalevo od supermarketu Billa, po schodech do 1. patra. Tato lekce probíhá v civilním oblečení, společenský oblek si nachystejte až do první lekce, které budou v září.

Nultá lekce tanečních kurzů je nepovinná akce, nad rámec základních kurzů, ale přesto bývá účast žáků veliká, sejde se zde většina přihlášených studentů ze všech různých středních škol a gymnázií a seznámí se všichni se všemi. Proto si udělejte v neděli čas a určitě se budete dobře bavit.

Účastníci Nulté lekce se zbaví zbytečného strachu a ostychu, který doprovází žáky v prvních lekcích tanečních kurzů a zároveň se seznámíte s prostředím, které budete navštěvovat. Letošní 1. lekce proběhnou 10. a 11. září 2020. Zároveň se na nulté lekci dozvíte spoustu důležitých informací a také se společně naučíme první jednoduché taneční kroky…

Všichni přihlášení žáci, kteří budou mít uhrazeno zápisné či celé kurzovné, od nás obdrží volnou vstupenku na tuto akci. Zároveň zde můžete složit doplatky kurzovného, pokud jste tak již neučinili prostřednictvím našich zástupců na školách nebo platbou přes účet TŠ.

Kdo se ještě nepřihlásil do našich kurzů, tak neváhejte a vyplňte naši online přihlášku, my se vám zpětně ozveme s dalšími informacemi. Později přihlášení žáci ztrácí nárok na slevu kurzovného.

Nultá lekce

Taneční kurz pro mládež od září 2024 Přihlašovat se již mohou samostatně pouze pánové nebo domluvené páry.

Ve Vaší přihlášce se vyskytly následující chyby, prosím zkontrolujte údajePoložky označené * jsou povinné.

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů, výhradně pro účely TŠ Progress.